PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=218094}
6,0 11 140
ocen
6,0 10 1 11140
5,2 8
ocen krytyków
Palimpsest
powrót do forum filmu Palimpsest

Wtórny przewidywalny

W lunie obok było "teraz ja" i żałuję nico,że nie poszłam.
A teraz o pali cośtam sam tytuł już odstrasza:-)

+ MUZYKA ( niezła, dowód na to, że nawet na gniocie można jeszcze podskoczyć z fotela i zachłysnąć sie popkornem, ale miała chyba za zadanie budzić widzów, co by nie przysypiali za bardzo w daremnym oczekiwaniu na zbliżenie pupy Magdy Cieleckiej
+ CHYRA bo lepiej że on niż Borys Szyc(dyżurny -zbuntowany chadzający własnymi ścieżkami błyskotliwy i niegrzeczny trzymający się swoich nieprzeniknionych dla normalnego śmiertelnika zasad oficer/porucznik/inspektor/i got the gun yeah and shoot every movie i can Down - kraju) przynajmniej Magda Cielecka z racji prywatnych upodobań, czuła się swobodniej w pokazywaniu swych skutków.
-CHYRA -Ondriej, ileż można, kolejna rola pochmurnego mężczyzny o gniewnym acz zniewalającym spojrzeniu, nieco wyalienowanego lecz miętkiego gdzieś w głębi? ? ? Alllle to jużbyło.....Ale przynajmniej z Magdą na jednym planie i z Robertem Gonerą
+CIELECKA dowód na to że jakość ciała nie zależy od wieku
-CIELECKA oj taka gra jużzaczyna sięrobić pretensjonalna, chyba się nie chciało za bardzo, a może niektóre scenariusze już takie są, że trzeba zagrać zagadkowo, by sie nie znudziły, ale i tak zdolna jest, jak Andrzej zresztą
+GONERA- fajny z noego chłop jest, przynajmniej nie udawał, że ma tą głębię,że wnętrze,że miota się i bije z myślą, fajna broda, mój chłopak też się tak ubiera
-RESZTA OBSADY ciągle teee sameee twarzeeee.....
-SCENARIUSZ-mozna było głębiej, w "tle" suchych faktów jest zupełnie płasko...dużą dawką nwurotycznych dżwieków i mrocznego łypania Chyry nie można wypełnić tej luki, postaćjest prosta, nie poznajemy jej dobrze, wszystko jest pseudopapką z kozetki, wręcz amerykańskiej
-KONSULTACJA LEKARSKA- pretensjonalne wymądrzanei sie, panie Doktorze , panie taki siaki, śmiem sie nie zgodzić, przytaczanie słownikowych definicji chorób-akurat, kto jes pamięta aż tak??, ok, wiem że to dla widza, ale żeby tak sztucznie...Doogie Hauser by to zrobił lepiej, uczcie sięod Doktor Zosi z Leśniej Góry! Booorn in the USA...:-)
-NACHALNE SKOJRZENIA z min ELEMENT ZBRODNI von Triera, już ktośzauważył na forum, ja miałam to samo skojarzenie od razu...i wiele innych filmów, od razu nasuwało się rozwiązanie,
-SĄSIAD PODGLĄDYWACZ- prawie jak biały człowiek z LOST HIGHWAY, tyle że taki Pan Bolek raczej niż demon, bo nasz, polski
-CAŁA PSYCHODELIA
-KOSZULKA CHYRY - nie zdejmował jej by dziary nie pokazać haha

OOJ mogłabym się pastwić, pop rostu żałujęze nie poszłam do sali obok..
Polacy, nie kręćcie trillerów, błagam,

Palimpsest typuję obok Wilczycy 1, 2 i 133

ocenił(a) film na 4
malinaf

Ciesz się że na Teraz Ja nie poszłaś :D Ja po tym filmidle na tym forum zarzekałem się że długo na polski film nie pójdę ale złamałem się na palimsest. Co o nim myśle widać poniżej. Co o Teraz Ja też napisałem. Pozdrawiam w każdym razie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones