PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=218094}
6,0 11 140
ocen
6,0 10 1 11140
5,2 8
ocen krytyków
Palimpsest
powrót do forum filmu Palimpsest

Najlepszy polski thriller w ostatnich latach, a tu widzę niska nota. Na całe szczęście na FW nie należy sugerować się oceną, bo z tego co widzę to oglądało ten film mnóstwo dzieciaków, którzy niestety gdy czegoś nie rozumieją to dla nich jest to głupie ;/

Świetny thriller psychologiczny, niezłe aktorstwo Chyry, Gonery (dobrze sie ich razem ogląda -np. "Dług" ) dobra reżyseria Niewolskiego, niezły scenariusz, świetne ujęcia, gra kamerą, no i przede wszystkim muzyka.

Btw. Niewolski to dziwny reżyser - po Symetrii i Palimpsest wyreżyserował film o niczym - "Job.."

ocenił(a) film na 9
lain_coubert

wiecej takich filmow.w polsce kreci sie glownie komedie i filmy gangsterskie a szkoda , bo polacy tez jak widac potrafia zrobic dobry triller! swietny film , bardzo dobzi aktorzy. oprocz wyzej wymienionych podobala mi sie rowniez cielecka - jest na ekranie moze z 20 minut ale pokazala , ze ma talent. nie zabraklo tego , co w tego typu filmach najwazniejsze czyli mocna koncowka.

ocenił(a) film na 8
marianihela

Co to Cieleckiej to nie przepadam za nią, co ją widzę to pokazuje ciało :P czasami wydaje mi się, że wzięli ją do filmu tylko dlatego, że nie miała nic przeciwko scenom erotycznym :D Bo jedyną "aktorką" oprócz Cieleckiej, która by się obnażyła to chyba Przybylska :D

p.s oczywiście nie mam nic do ciała magdy, ale jakoś grane przez nią postacie nie docierają do mnie

ocenił(a) film na 7
lain_coubert

nie widziałam wielu filmów z tą aktorką,ale jak dla mnie w Palimpseście dobrze sobie poradziła.i nie tylko ona.film ciekawy i cieszy buzię,że polski.

ocenił(a) film na 7
lain_coubert

Nie było to może jakieś arcydzieło, ale całkiem solidny thriller z zakończeniem do przemyślenia, w którym odkrywamy że to jednak inny gatunek filmu. Mnie osobiście od dawna frapuje jak to jest po tej stronie, którą pokazuje nam tutaj pan Niewolski. Najwidoczniej Jego też.
Film raczej jest umiarkowanie trudny, ale najwidoczniej i tak za bardzo dla matołków rzucających w innych wątkach słowa typu "syf".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones