PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=218094}
6,0 11 140
ocen
6,0 10 1 11140
5,2 8
ocen krytyków
Palimpsest
powrót do forum filmu Palimpsest

No właśnie może mi ktoś powiedzieć po co ta goła panienka na plakacie ? Przecież film jest o czymś innym więc po cholere taki plakat ? Ale wiadomo - jak dystrybutorzy dadzą taki ostry plakat to wtedy głupi napaleni ludzie pójdą na ten film z myślą, żeto jakiś erotyk typu "Nagi instynkt" albo "Sliver".

Axel

A po co ta goła panienka na plakacie ?

Żebyś sie pytał.:P - tak brat mojego kolegi mowi :P

Właśnie film jest o tym, tylko bardziej tak zboku jest to opowiedziane.

BMF

Ale mądra odpowiedź.

Axel

głupie pytanie głupia odpowiedź prosze Pana, a może Pani. :]

A w filmie jest duzo nadmienione o erotyce miłości wiec uważam tą odpowiedź za dość mądrą.

Dziękuje, Do widzenia, Dobranoc ;]

BMF

Kocham takich jak ty.

ocenił(a) film na 6
Axel

Ja mogę Ci odpowiedzieć, po co ta panienka na plakacie. Więc PO CO? Otóż POCĄ się nogi nocą. A czasami pod pachami.
Niepoważne pytanie do bardzo poważnego filmu. Małe dziecko by wpadło na to, że to względy marketingowe zadecydowały

ocenił(a) film na 8
Axel

shadow ma rację - to film o miłości. A to, że nie jest romansem, ani erotykiem, to już inna sprawa ;)

ocenił(a) film na 8
Axel

shadow ma rację - to film o miłości. A to, że nie jest romansem, ani erotykiem, to już inna sprawa ;)

ATN

a dla mnie proste - plakat z lekko ubrana panią to więcej widzów ("ta cielecka pewnie znowu cycka pokaże) - no i wala drzwiami i oknami do kin... fanatycy ;] a producent grzebie w ich portfelach :P

WuHaPe87

Na pewno wszyscyc by sie zdziwili gdyby nie pokazala. Czy istnieje jakis film z nia w ktorym sie nie rozebrala?

ocenił(a) film na 4
Axel

Nie marudź bo ją jeszcze zabiorą!
(hm z daleka nawet nie widać, że to Cielecka)

Picu

nie tak do konca o milosci. w duzej mierze jest o psychice czleka...

ocenił(a) film na 9
Axel

Nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones