PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=218094}
6,0 11 140
ocen
6,0 10 1 11140
5,2 8
ocen krytyków
Palimpsest
powrót do forum filmu Palimpsest
ocenił(a) film na 7
Iluvatar

"Chyra potwierdza że jest obecnie wśród 5 najlepszych aktorów polskich."

To mamy aż tylu dobrych aktorów?

opoz

mogłbys wymienić tych aktorów bo jestem ciekawy ;]

BMF

Cichopek, Mroczek Brothers (to jest dwóch), Andrzej Grabowski, i czwarty Chyra (choć najsłaszy z owej piątki).

ocenił(a) film na 10
Iluvatar

Jerzy Stuhr,Janusz Gajos,Marek Kondrat,Zbigniew Zamachowski.Zarówno w kinie jak i teatrze grają kapitalnie.

ocenił(a) film na 8
Iluvatar

Mroczkowie?On się raczej zaliczają do 5 najgorszych aktorów xP

Eden

Niestety ta wiadomośc nie będzie dla Ciebie dobra: otóż nie mogę się z Tobą zgodzić, ponieważ uważam, iż są oni w zdecydowanej czołówce młodych, polskich aktorów. Ich gra wymaga od widza stuprocentowego skupienia na nich uwagi, wiem, że nie jest to łatwe, ale spróbuj - będziesz zszokowany faktem, iż kiedyś uważałeś braci Mroczków za złych aktorów.

Wiejski_Filozof

W takim razie cała ekipa z Klanu czy Na wspólnej to czołówka polskiego aktorstwa...

Eden

Niestety ta wiadomośc nie będzie dla Ciebie dobra: otóż nie mogę się z Tobą zgodzić, ponieważ uważam, iż są oni w zdecydowanej czołówce młodych, polskich aktorów. Ich gra wymaga od widza stuprocentowego skupienia na nich uwagi, wiem, że nie jest to łatwe, ale spróbuj - będziesz zszokowany faktem, iż kiedyś uważałeś braci Mroczków za złych aktorów.

Wiejski_Filozof

No to teraz mnie rozbawiliscie, Mroczkowie nie sa aktorami, nawet nie maja szkoly aktorskiej... zwyczajni statysci z ulicy....

Wiejski_Filozof

No to teraz mnie rozbawiliscie, Mroczkowie nie sa aktorami, nawet nie maja szkoly aktorskiej... zwyczajni statysci z ulicy....

Pawel_Lisowski

Jerzy Stuhr,Janusz Gajos,Marek Kondrat,Zbigniew Zamachowski.Zarówno w kinie jak i teatrze grają kapitalnie.


Fakt, dobrych aktorów wybrałeś, ale jest jeszcze Borys Szyc i Robert Więckiewicz, moim zdaniem też kapitalni aktorzy, moze nie tak dobrzy, bo jeszcze młodzi, ale mają taki przysłowiowy luuz filmowy i poprostu ich postacie żyją :), a z Gajosem moim zdaniem juz jest tak, ze jemu sie juz nie chce :) :)

BMF

więckiewicz az taki młody nie jest (40 za rok :))

BMF

trochę mu się chyba jeszcze chce, ostatnio widzialiśmy go w Jasminum... :)

Iluvatar

Cezary Pazura, Janusz Gajos, Marek Kondrat i Jerzy i Maciej Stuhrowie

Iluvatar

nie zapomnijcie o Leszku Lichocie. Może nie zaliczyłabym go do czołówki, ale też jest świetny. W teatrze jest rewelacyjny, choć gra niestety w takim dennym serialu jak "Na Wspólnej",ale i tak jest zdecydowanie najbardziej wyróżniającym się aktorem.

agyness

Kondrat, Gajos, Stuhr, Chyra, Janda- owszem, są to świetni aktorzy ale chyba zapomnieliście o starszym pokoleniu: Zapasiewicz, Holoubek, ....

ocenił(a) film na 4
Iluvatar

Chyra to dobry aktor, ale w Palimpsescie uwazam, ze zagrał słabo.

ocenił(a) film na 10
fidelio

Dobry był, ale lepszy w Symetrii moim zdaniem, w Komorniku. A najlepszy we Wszyscy jesteśmy Chrystusami. Do najlepszych polskich aktorów zaliczyłabym jednak (znaczy się obok Andrzeja) takich ludzi jak Frycz, Globisz, Kondrat...

ocenił(a) film na 4
Ajcia

Chyra najlepszy był w Długu i Symetrii. We wszyscy jestesmy Chrystusami i komorniku zagrał dobrzez, ale bez szczegolnego błysku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones