PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=218094}
6,0 11 140
ocen
6,0 10 1 11140
5,2 8
ocen krytyków
Palimpsest
powrót do forum filmu Palimpsest

nie wiem co mnie podkusiło aby niedzielny wieczór poświęcić na obejrzenie tego "dzieła" - przecież mogłem pójść spać. Porażka, nie wiem o co chodziło i nawet nie chcę wiedzieć. Może jestem za głupi, a może za prosty ze mnie człek by pojąć sens tego filmu. Niektórzy twierdzą że ostatnia scena wszytsko wyjaśniła, ale nie dla mnie. Czy żeby obejrzeć i cokolwiek zrozumieć z polskiego filmu trzeba mieć doktorat z psychologii ? Przerażją mnie te pseudo-naukowe teorie na temat alternatywnych rzeczywistości. Jeśli te film miał pokazać stan świadomości osoby chorej psychinie to już lepiej nakręcić film dokumentalny a nie budować na tym kryminał, który schodzi na drugi plan. No i z tego że głównemu bohaterowi mieszają się rzeczywistości, że siedzi w szpitalu psychiatrycznym, że w głowie kłębią mu się różne chore myśli - gdzie jest fabuła, akcja, zaskoczenie, przewrotność ?

wicherki

@ Czy żeby obejrzeć i cokolwiek zrozumieć z polskiego filmu trzeba mieć doktorat z psychologii ?

Uwierz mi, że nie trzeba.

ocenił(a) film na 7
Skrzypidlak

Dokładnie, stosunkowo prosty film. Mniej więcej zawsze byłem jakieś 10 minut do przodu.

ocenił(a) film na 10
wicherki

LOL.... przecież film nie ma obowiazku byc jasny... to tylko ruchome obrazki z dzwiekiem... film mi sie podobał... taki polski Lynch... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones